Występ Cleo i wspólne biesiadowanie. Za nami Lubelska Majówka na Targach Lublin

IMG 3620 1
Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej na Targach Lublin | fot. Dominik Wąsik

Kuchnia regionalna i wspólne biesiadowanie, pokazy sztuki ludowej, kiermasz ogrodniczy czy koncert piosenkarki Cleo. Za nami Lubelska Majówka, czyli Festiwal Aktywności Lokalnej.

W weekend 12 i 13 maja na terenie hali targowej Targów Lublin odbyła się Lubelska Majówka – Festiwal Aktywności Lokalnej. Tłumy mieszkańców naszego miasta jak i regionu przybyło, by spróbować regionalnych przysmaków, wziąć udział w warsztatach czy konkursach.

Był to również czas licznych występów na scenie. Można było obejrzeć występ m.in. tancerzy z Zespołu Pieśni i Tańca, Kabaretu pod Wyrwigroszem czy koncert piosenkarki Cleo, podczas którego zrobiło się naprawdę tłoczno na Targach Lublin!

Zdjęcia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.