Wyskoczył z rowerka i już nie wypłynął. Akcja poszukiwawcza nad jeziorem Zagłębocze

płetwonurek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Trwa akcja poszukiwawcza strażaków i policji nad jeziorem Zagłębocze w powiecie łęczyńskim. 29-latek zeskoczył do wody z rowerku wodnego i nie wypłynął na powierzchnię.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło w poniedziałek po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-letni mieszkaniec Świdnika przyjechał ze znajomymi nad jezioro Zagłębocze. W czasie korzystania z roweru wodnego wskoczył do wody i nie wynurzył się.

Natychmiast akcję ratowniczą podjął będący na plaży ratownik wodny. Powiadomiono również służby ratunkowe. W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci z KPP w Łęcznej, funkcjonariusze Straży Pożarnej KPSP w Łęcznej i OSP oraz płetwonurkowie.

Dzisiaj w dalszym ciągu sprawdzany jest zbiornik wodny w Zagłęboczu. Do akcji zostali zaangażowaniu również policjanci z KWP w Lublinie.

Aktualizacja: Zakończyły się poszukiwania 29-latka. Ciało mężczyzny wyłowiono z jeziora Zagłębocze

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.