Zakończyły się poszukiwania 29-latka. Ciało mężczyzny wyłowiono z jeziora Zagłębocze

woda jezioro utonięcie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci i strażacy przez dwa dni poszukiwali w jeziorze Zagłębocze ciała 29–letniego mieszkańca Świdnika. Mężczyzna w poniedziałek zeskoczył do wody z rowerku wodnego i nie wypłynął na powierzchnię.

We wtorek w godzinach wieczornych podczas prowadzonych czynności poszukiwawczych na jeziorze Zagłębocze zostało odnalezione ciało 29-letniego mieszkańca Świdnika.

W poniedziałek mężczyzna podczas pływania rowerem wodnym wskoczył do wody i już się nie wynurzył. Podjęta natychmiast akcja poszukiwawcza nie dała rezultatów.

Podczas wczorajszych przeszukiwań akwenu ciało zaginionego zostało ujawnione w odległości ok. 50 metrów od linii brzegowej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają łęczyńscy policjanci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.