Wysadzili bankomat przy Abramowickiej i ukradli pieniądze. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Tuż po godzinie 3:00 na ul. Abramowickiej w Lublinie doszło do wybuchu. Jak się okazało ktoś wysadził bankomat. Godzinę po zdarzeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn.

 

– Potwierdzam takie zdarzenie. W środę 15 lutego, po godz. 3:00 doszło do wysadzenia bankomatu przy Stokrotce na ul. Abramowickiej w Lublinie. Sprawcy ukradli kasety z pieniędzmi – informuje nadkom. Alicja Śledziona z KWP w Radomiu.

 

Uszkodzona została część bankomatu, tak że udało się z niego wyciągnąć kasetkę z pieniędzmi. Choć policja była na miejscu błyskawicznie, po złodziejach nie było już śladu.

 

Policjanci z Radomia i Lublina podjęli przy tej akcji współpracę. W krótkim czasie udało się namierzyć dwóch sprawców odpowiedzialnych za wysadzenie bankomatu i kradzież. Policjanci znaleźli skradzione kasety.

 

– Mężczyźni zostali już przewiezieni do KWP w Radomiu. Tutaj zostaną postawione im zarzuty. Prawdopodobnie odpowiadają również za kilka poprzednich włamań w Radomiu – dodaje Śledziona.

 

To już kolejny wysadzony bankomat w Lublinie. 20 grudnia 2016 r. na ul. Ametystowej przy Stokrotce nieznani sprawcy ukradli kasety z pieniędzmi.

Czytaj więcej: Wysadzili bankomat w Lublinie i ukradli kasety z pieniędzmi

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.