Wysadzili bankomat w Lublinie i ukradli kasety z pieniędzmi

15658591 1330283833680144 1697472780 o e1482233117841

Policjanci z Lublina szukają sprawców wysadzenia bankomatu. Wiadomo ile gotówki ukradli, ale…

– Nieujawnianie wysokości kwot, ma na celu ochronę użytkowników bankomatów oraz samych urządzeń przed ewentualnymi ponownymi działaniami złodziei – wyjaśnia Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet.

Wszelkie informacje dotyczące zdarzenia przy ul. Ametystowej w Lublinie, w związku z prowadzonym śledztwem, objętą są klauzulą poufności. Urządzenie wysadzono we wtorek ok. godz. 3:40 nad ranem.

Przestępcy podłożyli materiał wybuchowy, który doszczętnie zniszczył bankomat. Z rozprutego urządzenia wydobyli kasetki z gotówką. Jak się dowiedzieliśmy, chodzi tu o kwotę kilkunastu tysięcy złotych, lecz dokładnych szacunków policja nie chce ujawnić.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków. Pirotechnicy policyjni zabezpieczyli dowody, które teraz będą identyfikować. Sprawcy odjechali samochodem.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.