Wypróbuj przed zakupem i postaw na eko rozwiązania. Wielkie otwarcie salonu VOLTMAX CENTER

Voltmax Center przy ul. Nałęczowskiej
Voltmax Center przy ul. Nałęczowskiej

Już za kilka dni Lublin rozświetli się ekologicznym światłem, a to za sprawą nowo powstałego miejsca, w którym dowiesz się wszystkiego o odnawialnych źródłach energii (OZE) i elektromobilności. Już 3 grudnia wielkie otwarcie Voltmax Center, gdzie czekać będzie całe morze atrakcji i jeszcze więcej wiedzy. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze o sile eko możliwości!

Voltmax Center – jedyne takie miejsce z misją w całej Lubelszczyźnie

W dobie stale rosnących cen elektryczności i kryzysu klimatycznego postawienie na zieloną energię jest rozwiązaniem słusznym i korzystnym – zarówno dla planety, jak i Twojego portfela! Jesteśmy jednak świadomi, że wciąż są to nowe technologie, w zakresie których nadal pojawia się sporo wątpliwości. Misją Voltmax Center jest szerzenie wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii oraz elektromobilności, co sprawnie udaje im się spełniać dzięki profesjonalnej, znającej się „na rzeczy” obsłudze. 

Na miejscu zupełnie za darmo poszerzysz swoją wiedzę w temacie: fotowoltaiki, pomp ciepła, mat grzewczych, samochodów elektrycznych oraz wielu innych urządzeń i eko rozwiązań, a także uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniej instalacji do swojego domu. Voltmax Center to także wykwalifikowani mechanicy, dzięki którym na miejscu otrzymasz profesjonalną pomoc w serwisie MotoVolt zarówno dla samochodów elektrycznych, hybrydowych, jak i spalinowych oraz hulajnóg i rowerów.

Sklep i serwis hulajnóg elektrycznych Voltmax Center
Sklep i serwis hulajnóg elektrycznych Voltmax Center

Postaw na elektromobilność i już dziś przesiądź się na samochód elektryczny!  

Voltmax Center daje możliwość przetestowania produktu przed jego zakupem. Tutaj nie kupisz tak zwanego kota w worku, a wysokiej jakości, dostosowany do Twoich potrzeb sprzęt elektryczny. Przyjdź i wybierz się na jazdę próbną samochodem lub wypróbuj rower oraz hulajnogę „na prąd” i wybierz tę, która najlepiej spełni twoje wymagania. Gdyż życie w duchu eko, to przede wszystkim świadome i przemyślane decyzje, dzięki którym wybrany sprzęt posłuży Ci przez wiele długich lat.

Elektryczne samochody Seres dostępne w Voltmax Center
Elektryczne samochody Seres dostępne w Voltmax Center w punkcie franczyzowym Kingsman Finance

3 grudnia – WIELKIE OTWARCIE Voltmax Center w Lublinie!

Jeśli chcesz być częścią zielonej rewolucji lub zwyczajnie poszerzyć swoją wiedzę w temacie zrównoważonego pozyskiwania energii, najlepiej od razu wpisz sobie tę datę do kalendarza. Na jeden dzień Voltmax Center stanie się stolicą ekologii w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz elektromobilności i już wiemy, że tego dnia zdecydowanie będzie się działo.

3 grudnia w salonie przy ulicy Nałęczowskiej 75 w Lublinie, w godzinach 10:00 – 18:00 czekać będą na Ciebie specjalne atrakcje, takie jak:

  • symulator jazdy wyczynowej SIMRACING z turniejem o puchar Voltmax,
  • symulator dachowania samochodem i alkogogle,
  • Turniej Szachowy z nagrodami
  • Fotobudka 360 
  • występy Grupy Akrobatycznej AMINO,
  • foodtruck z grillem,
  • animatorzy z grami i zabawami dla dzieci (malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, gra ekologiczna z nagrodami).

A to oczywiście nie wszystko! Tego dnia odbędzie się także konkurs, w którym nagrodą główną będzie nic innego jak hulajnoga elektryczna lub samochód elektryczny na weekend, dlatego tym bardziej nie może Cię wtedy zabraknąć! Aby pamiętać o wielkim otwarciu i być z nim na bieżąco, już teraz dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/646578480471132.

3 grudnia otwarcie salonu Voltmax Center
3 grudnia otwarcie salonu Voltmax Center

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.