Wypłacił pieniądze pochodzące z oszustwa w bankomacie przy Krakowskim Przedmieściu. Rozpoznajesz go?

Oszust wypłacił pieniądze z bankomatu przy Krakowskim Przedmieściu
Oszust wypłacił pieniądze z bankomatu przy Krakowskim Przedmieściu | fot. KMP Lublin

Podszywając się pod członka rodziny, wyłudził od mieszkanki Lublina kody BLIK. Dzięki temu wypłacił z bankomatu w centrum miasta kilkaset złotych. Policja opublikowała jego zdjęcia i prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy oszustwa.

Wyłudził kody BLIK i wypłacił pieniądze w bankomacie

Z ustaleń policji wynika, że zarejestrowany przez kamery mężczyzna wyłudził pieniądze od mieszkanki Lublina. Sprawca, podszywając się pod członka rodziny, podstępnie wyłudził od kobiety kody BLIK, dzięki którym zrealizował wypłaty pieniędzy z bankomatu przy Krakowskim Przedmieściu. Łupem sprawcy padło kilkaset złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu w bankomacie. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Oszust wypłacił pieniądze z bankomatu przy Krakowskim Przedmieściu
Oszust wypłacił pieniądze z bankomatu przy Krakowskim Przedmieściu | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.