Wypadek w Wąwolnicy. Czołowe zderzenie dwóch aut. Wśród rannych są dzieci

wąwolnica wypadek
Wypadek w Wąwolnicy | fot. Policja

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 11:00 na ul. Lubelskiej w Wąwolnicy. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, sześć osób odniosło obrażenia. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Lublina ford zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z nadjeżdżającą toyotą. Jak nas poinformowano, fordem podróżowało dwóch mężczyzn, a toyotą podróżowała rodzina: mężczyzna, kobieta w ciąży oraz dwie dziewczynki w wieku 3 i 5 lat.

Wszyscy uczestniczy zdarzenia drogowego trafili do szpitali. Dzieci trafiły do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Kobieta w ciąży została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na razie nie są znane dokładne obrażenia odniesione przez uczestników. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka nr 830 jest zablokowana. Policjanci w Nałęczowie i Wąwolnicy kierują auta na objazdy.

20171228 132055
Wypadek na ul. Lubelskiej w Wąwolnicy | fot. Policja
P1010401
Wypadek w Wąwolnicy | fot. KP PSP w Puławach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.