Wypadek w Lasach. Golf staranował radiowóz nieoznakowany. Pięć osób w szpitalu (zdjęcia)

daad8b2fce3e790eaa05b626bbadd506kppkrasnik

W piątek w miejscowości Lasy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieoznakowanej insignii policyjnej z Kraśnika. Pięć osób trafiło do szpitala na badania.

 

Do zdarzenia doszło po godz. 12 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Lasy (trasa Kraśnik – Lublin). Policjanci prowadzili kontrolę samochodu ciężarowego na poboczu jezdni. W pewnym momencie kierująca samochodem marki Volkswagen Golf zaczęła manewr omijania ciężarówki chcąc skręcić na teren posesji. Kierująca nie zachowując szczególnej ostrożności uderzyła w stojącą przed samochodem ciężarowym policyjną insignie. W pewnym momencie w golfa uderzyła mazda, która jechała zaraz za golfem.

 

Uszkodzeniu uległ nieoznakowany samochód policyjny kraśnickiej policji. W samochodzie zostały uszkodzone przednie i tylne drzwi. – Niestety, ale nasza insignia będzie musiała zjechać na jakiś czas z kraśnickich dróg – informuje st. asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

 

Do szpitala zostało przetransportowanych pięć osób: dwóch policjantów, kierująca golfem i dwie osoby z mazdy. Wszyscy o własnych siłach udali się do karetki. Ruch odbywał się wahadłowo.

daad8b2fce3e790eaa05b626bbadd506kppkrasnik

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.