Wypadek w Krasnem. Volkswagen wjechał w ciągnik rolniczy. Nie żyje pasażer osobówki

68 151743
Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne | fot. KMP Zamość

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek w Krasnem. W wyniku zderzenia volkswagena i ciągnika rolniczego nie żyje jedna osoba.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 15 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Krasne (gmina Stary Zamość). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą poruszając się od Izbicy w kierunku Starego Zamościa na skrzyżowaniu wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku m. Kolonia Krasne.

Kiedy już prawie skręcił, w środkową część przyczepy uderzył kierujący volkswagenem, który krajową 17-stką poruszał się w przeciwnym kierunku” – wyjaśnia Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

68 151744
Tragiczny wypadek w miejscowości Krasne | fot. KMP Zamość

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przewiezione trzy osoby, które podróżowały volkswagenem. Niestety jednej z nich, 48-letniego mieszkańca gm. Stary Zamość (pasażera) nie udało się uratować. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.