Wypadek podczas naprawy pługopiaskarki. Mechanizm wciągnął mężczyźnie rękę

161110123342 2201

Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas naprawy mechanizmu podajnika piasku w pługopiaskarce. Mechanizm wciągnął mężczyzny rękę, na której miał rękawiczkę.

W niedzielę dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło podczas naprawiania mechanizmów podajnika piasku w pługopiaskarce marki Man.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni pracownik obsługujący pojazd chcąc naprawić wałek trzymający taśmę podajnika piasku włączył silnik pojazdu oraz podajnik i przystąpił do regulacji taśmy.

Oczyszczając wałek z piasku 36-latek włożył rękę ubraną w rękawiczkę w mechanizm, co spowodowało wciągnięcie kończyny. Drugi z mężczyzn, z którym 36-latek naprawiał podajnik natychmiast udzielił poszkodowanemu pomocy.

Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 36-latka do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni podczas wykonywanej naprawy byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg wypadku badają policjanci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.