Wypadek na ul. Mełgiewskiej. Kierująca Nissanem wymusiła pierwszeństwo

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Frezerów | fot. Dominik Wąsik

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wtorkowego zderzenia aut na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej i Frezerów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 12.50 na skrzyżowaniu Mełgiewskiej z Frezerów w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca nissanem wyjeżdżając z ul. Frezerów w kierunku centrum nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu audi, który poruszał się ul. Mełgiewską w kierunku Świdnika.

Doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca nissanem została przetransportowana do szpitala na badania. W miejscu wypadku ruch został ograniczony do jednego pasa.

Z powodu wypadku drogowego na ul. Mełgiewskiej występują duże opóźnienia w kursowaniu linii: 10, 39, 45, 47, 155, 157 i 159.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Frezerów | fot. Dominik Wąsik


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.