Wypadek na al. Witosa. Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Zginęła jadąca z nim pasażerka

Wypadek audi na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną
Wypadek audi na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną | fot. KMP Lublin

Jedna osoba zginęła i dwie zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów w nocy z soboty na niedzielę na al. Witosa w Lublinie. Z ustaleń śledczych wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Wypadek al. Witosa Lublin

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę (3/4.06) na al. Witosa w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi poruszając się al. Witosa od centrum Lublina, podczas manewru skrętu w ul. Doświadczalną nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem, który jechał z przeciwnego kierunku. Doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku wypadku, do szpitala zostały przewiezione trzy osoby: 22-letni kierowca audi, jego 23-letnia pasażerka oraz 20-letni kierowca volkswagena. Jak informują policjanci, życia młodej kobiety, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować, zmarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń.

„Bardzo poważnych obrażeń doznał 22-letni kierowca audi. Hospitalizowany został również kierowca volkswagena, natomiast nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu i zdrowiu” – mówi kom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierującym pobrano krew do szczegółowych badań na zawartość alkoholu organizmie. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zdjęcia z wypadku

Wypadek volkswagena na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną
Wypadek volkswagena na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.