Wypadek na Al. Kraśnickiej w Lublinie. Samochód uderzył w słup tablicy informacyjnej

Korek po wypadku na al. Kraśnickiej | fot. czytelniczka Gosia

Do wypadku doszło na al. Kraśnickiej przed skrzyżowaniem z ul. Nałęczowską w Lublinie. Kierowca mitsubishi uderzył w słup tablicy informacyjnej.

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 10 na al. Kraśnickiej na odcinku pomiędzy rondem im. Honorowych Krwiodawców a ul. Nałęczowską w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Mitsubishi jechał w kierunku Kraśnika. W pewnym momencie kierowca zasłabł, w wyniku czego zjechał na pas zieleni i uderzył w słup tablicy informacyjnej.

Strażacy wyciągnęli nieprzytomnego kierowcę z pojazdu. Starszy mężczyzna został przetransportowany do szpitala. W miejscu zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu – ruch w kierunku Kraśnika odbywa się lewym pasem.

Korek po wypadku na al. Kraśnickiej | fot. czytelniczka Gosia
Korek po wypadku na al. Kraśnickiej | fot. czytelniczka Gosia


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.