Wypadek! Korek na wjeździe do Lublina

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Józefa Franczaka "Lalka" z ul. Doświadczalną
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Józefa Franczaka "Lalka" z ul. Doświadczalną | fot. czytelnik Krystian

Do wypadku drogowego doszło w Lublinie na ulicy Józefa Franczaka „Lalka”. W rejonie wjazdu na teren Panattoni Park zderzyła się ciężarówka z samochodem osobowym. Pojazdy utrudniają przejazd.

Wypadek na ul. Józefa Franczaka „Lalka”

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 18 na ul. Józefa Franczaka „Lalka” w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki jadąc od strony ul. Męczenników Majdanka, zamierzał wykonać manewr skrętu we wjazd na teren Panattoni Parku.

To zaskoczyło kierowcę opla, który z powodu śliskiej nawierzchni nie zdołał wyhamować, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Oba pojazdy blokują ulicę. Od strony wjazdu do Lublina utworzył się korek. Są osoby poszkodowane.

„To, co się dzieje wokół Felina to jakiś żart. MPK nr 47 po 30 minutach ani słuchu, ani widu, 158 będzie miał ogromne opóźnienie, bo wypadek, 156 nawet nie przyjechał na końcowy Felina i no. Ogólny paraliż w okolicy Felina” – komentuje czytelnik Krystian.

🔴 Zobacz także: Paraliż Lublina! Jest ślisko i pada śnieg. Autobusy nie mogą wyjechać pod ul. Lubartowską

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.