Paraliż Lublina! Jest ślisko i pada śnieg. Autobusy nie mogą wyjechać pod ul. Lubartowską

Autobusy i trolejbusy nie mogą wyjechać pod ul. Lubartowską
Autobusy i trolejbusy nie mogą wyjechać pod ul. Lubartowską | fot. czytelnik Marcin

Mimo, że pługosolarki wyjechały na ulicę, Lublin jest sparaliżowany przez opady śniegu. Może być gorzej, gdyż opady są prognozowane do godzin porannych.

– MATERIAŁ AKTUALIZOWANY –

Śnieg sparaliżował Lublin

Godziny szczytu połączone z opadami mokrego śniegu i Lublin jest sparaliżowany. Na ulicach jest ślisko (zalega błoto pośniegowe), kierowcy wyraźnie zwalniają, na głównych arteriach Lublina panuje ogromny ruch. Przejazd wieloma ulicami trwa zdecydowanie dłużej, niż normalnie.

Najgorzej jeździ się teraz na praktycznie wszystkich wylotówkach (al. Kraśnickie, ul. Turystyczna, ul. Droga Męczenników Majdanka, al. Spółdzielczości Pracy, al. Solidarności, ul. Mełgiewska, al. Witosa, ul. Abramowicka, ul. Zemborzycka, ul. Krężnicka, ul. Nałęczowska, al. Warszawska) oraz w centrum.

W centrum najgorsza sytuacja występuje na ul. Lubartowskiej, która to jest zablokowana przez autobusy i trolejbusy komunikacji miejskiej, które nie mogą wyjechać pod wzniesienie ul. Lubartowskiej w kierunku deptaka.

Na skrzyżowaniu ul. Żeglarskiej z ul. Nałkowskich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: renault i hondy. Kierowca autobusu przegubowego prawdopodobnie podczas manewru mającego na celu uniknięcia zderzenia z pojazdami złamał przegub, w wyniku czego nie może ruszyć ze skrzyżowania. Przejazd w rejonie zdarzenia jest utrudniony.

Autobus przegubowy blokuje skrzyżowanie ul. Żeglarskiej z ul. Nałkowskich
Autobus przegubowy blokuje skrzyżowanie ul. Żeglarskiej z ul. Nałkowskich | fot. czytelnik Marek

Wypadek na ul. Józefa Franczaka „Lalka”. Szczegóły: Wypadek! Korek na wjeździe do Lublina

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tutaj plugi solarki muszą jeździć non stop bo to co odśnieżą zaraz znowu dopada. Taki mamy klimat.