Wyjedź na międzynarodowy wolontariat z AIESEC!

aiesec
Wyjedź na międzynarodowy wolontariat z AIESEC

Zostanie wolontariuszem nawet na drugim końcu świata jest prostsze niż myślisz! Wszystko za sprawą organizacji AIESEC współpracującej z ponad 122 krajami.

Dzięki AIESEC i programowi Global Volunteer zobaczysz wspaniałe miejsca na Ziemi. Poznasz ludzi, którzy zostaną Twoją drugą rodziną. Dowiesz się o sobie wielu nowych rzeczy. Przeżyjesz przygodę życia!

Gdzie? Ty wybierasz!

Chcesz uczyć dzieci w Turcji tolerancji, zadbać o czystsze środowisko we Włoszech, a może poprawić standard życia w Etiopii? Na pewno jeden z 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, które realizuje wolontariat, wyda Ci się wyjątkowo bliski. Organizacje non-profit na całym świecie czekają na Twoją pomoc.

Na jak długo?

Od 6 do 12 tygodni. Wystarczająco długo, by poczuć się w innym kraju jak w domu. Istnieje możliwość wyjazdu między semestrami oraz w ramach praktyk Erasmusa.

Jak dołączyć do programu?

Nic prostszego! Wejdź na www.aiesec.org, załóż konto i rozpocznij najlepsze doświadczenie w swoim życiu. Nie czekaj!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.