Wyjechał z domu na rowerze i zaginął. Kto widział 38-letniego Mariusza?

policja 2
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policjanci z Lubartowa poszukują Mariusza S. W niedzielę w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

Do zaginięcia 38-letniego Mariusza S. z Lubartowa doszło w niedzielę 9 lutego. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że o godz. 13:30 wyjechał z domu, kierując się czarnym rowerem w stronę lasów Kozłowieckich.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową marki Cropp, koloru ciemnego, bluzę sportową z kapturem koloru niebieskiego, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego, spodnie ortalionowe koloru szaroniebieskiego z paskiem z boku koloru białego. Wyszedł z domu bez dokumentów, lecz miał przy sobie tylko telefon, który jest nieaktywny.

Rysopis zaginionego: mężczyzna w wieku 38 lat, wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – koloru ciemny blond. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, tel. (81) 852-62-90, adres: Lubartów, ul. Lubelska 57A lub na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Zaginiony 38-letni mieszkaniec Lubartowa nie żyje. Jego zwłoki znaleziono w lesie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.