Zaginiony 38-letni mieszkaniec Lubartowa nie żyje. Jego zwłoki znaleziono w lesie

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W sobotę zakończono poszukiwania 38-letniego mieszkańca Lubartowa, który zaginął w ubiegłą niedzielę. Jego zwłoki ujawniła przypadkowa osoba, która spacerowała po lesie.

Do zaginięcia 38-letniego mieszkańca Lubartowa doszło w niedzielę 9 lutego. Z przekazanych przez policję informacji wynikało, że mężczyzna wyjechał z domu

W sobotę 15 lutego w Lasach Kozłowieckich przypadkowa osoba podczas spaceru natknęła się na zwłoki mężczyzny. Jak się okazało były to zwłoki zaginionego 38-latka.

Lubartowscy policjanci odwołują poszukiwania za 38-latkiem z Lubartowa, który w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu. Wczoraj zostało odnalezione ciało 38-latka” – czytamy w komunikacie policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.