Wygraj bilety na pierwsze spotkanie w nowym sezonie Orlen Basket Ligi Kobiet

fb event 1200x628 1
fot. Materiał organizatora

Już 15 października o 20:00 w Hali MOSiR lublinianki rozegrają pierwsze spotkanie w nowym sezonie Orlen Basket Ligi Kobiet, a zmierzą się z zespołem KS Basket 25 Ekstraklasa Sp. z oo Bydgoszcz.

Mamy dla was bilety

Mamy dla was bilety na pierwsze spotkanie w nowym sezonie Orlen Basket Ligi Kobiet Co zrobić, aby zgarnąć 1 z 2 podwójnych biletów? Wystarczy w komentarzu pod tą publikacją odpowiedzieć na pytanie:

Kogo i dlaczego zabrałbyś ze sobą na najbliższy mecz domowy?

Na odpowiedzi czekamy do 13 października 2023 r. do godz. 15:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej, dlatego warto podczas dodawania komentarza podać w formularzu prawidłowy adres email.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kogo? Oczywiście że mojego kochanego męża bo jest ze mną już 32 lata.. To chyba zasłużył na małą radość z wygranej. Pozdrawiam

  2. Zabrałabym przyjaciółkę ze studiów która przez natłok wiedzy i obowiązki uczelniane wynikające ze studiowania dwóch kierunków zapomniała co to czas wolny i rozrywka… Jako że obie jesteśmy fankami koszykówki z chęcią obejrzymy i z wielkimi emocjami będziemy kibicować dziewczynom podczas tego meczu.