Wydarzenia 27. Finału WOŚP w Lublinie. Będzie się działo! [PROGRAM]

WOŚP Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin
PARTNER SERWISU

Centrum Kultury

Koncerty i występy na Sali Widowiskowej w Centrum Kultury wystartują już o godz. 10:00. Na scenie zaprezentują się m.in. przedszkolaki z Przedszkola Aniołek, uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Sebastiana Klonowica w Lublinie oraz tancerze UDS. Posłuchamy też Łukasza Jemioły, grup The Backstage i Antykwadrat oraz Daniela Koszyka z zespołem. W tym samym czasie najmłodsi będą mogli odwiedzić Dziki Pokój, czyli interaktywną wystawę dla dzieci, a całe rodziny zaprojektują tekturowe miasta w ramach Tekturopolis.

„Przez cały dzień zapraszamy także do nauki udzielenia pierwszej pomocy oraz udziału w akcji „Kartka dla Owsiaka” w Piwnicach CK. W godz. 11:00-16:30 Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland przeprowadzi akcję Przychodnia Studencka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zbadania poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego, masy i składu ciała” – zachęcają organizatorzy.

WOŚP to także duża dawka muzyki. Po południu na plenerowej scenie ustawionej na placu przed Centrum, wystąpi szereg artystów. Dla widzów zagrają takie zespoły jak Pasażer, Spring Rolls, Portfinger czy Queen Band. 
Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie próba pobicia rekordu utworzenia na placu Litewskim kształtu serca z największej ilości osób.

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.