Wydarzenia 27. Finału WOŚP w Lublinie. Będzie się działo! [PROGRAM]

WOŚP Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Serduszko do nieba z grupą VAG

Na Placu Zamkowym miłośnicy samochodów grupy VAG po raz kolejny zorganizują serduszko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana kierowcy samochodów marek Audi, Volkswagena, Seata i Skody będą spotykać się na Placu, by w godzinach popołudniowych utworzyć ze swoich aut serduszko na cześć WOŚP.

O godz. 12.30 głównymi ulicami Lublina odbędzie się zabezpieczony przejazd przez WRD Lublin przybyłych aut. Kolumna ma na celu zainteresowanie wydarzeniem i zachęcenie do udziału. Po przejeździe o godz. 14.00 odbędzie się pokaz pierwszej pomocy.

W czasie całego spotkania zbierane będą pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,  dary dla Schroniska dla Zwierząt w Lublinie oraz plastikowe nakrętki dla Hospicjum dla dzieci w Lublinie. Sam finał akcji planowany jest na godz. 18.00 gdzie kierowcy zrobią światełko do nieba.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/316995488907191/

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.