Wydarzenia 27. Finału WOŚP w Lublinie. Będzie się działo! [PROGRAM]

WOŚP Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin
PARTNER SERWISU

Galeria Labirynt

Przez całą niedzielę 13 stycznia w Galerii Labirynt będzie czekać mnóstwo atrakcji dla małych i dużych! To tutaj od godz. 9:00 odbędą się licytacje, występy artystów i zespołów: Slave Keeper, Villain, Steam of Silence, Weidy Drive, Blacklight, KOSHYKI, Grossman, Aleksandry Madej, Michała Robaka, Anny Urbaniak, Ingi Kokuszko i Julii Kasak oraz pokazy taneczne w wykonaniu grup: UDS, Dancemania oraz Chassemi.

Podczas 27. Finału WOŚP w Lublinie odbędą się także pokazy samoobrony, karate prowadzone przez Tomasza Iwanka oraz pokaz pierwszej pomocy. Podczas tych wydarzeń każdy będzie mógł zmierzyć poziom cukru we krwi, a także pomóc swojemu genetycznemu bliźniakowi i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku w Fundacji DKMS.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2050140925032164/

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.