Wyciek gazu na ul. Zelwerowicza w Lublinie. Wstrzymany ruch i ewakuacja mieszkańców

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowało na ul. Zelwerowicza w Lublinie. Stwierdzono tam wyciek gazu. Ewakuowano okolicznych mieszkańców i wstrzymano ruch drogowy.

Informację o wycieku gazu przy ul. Zelwerowicza w Lublinie strażacy otrzymali w środę po godz. 11. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie gazowe. Jak poinformowali nas strażacy doszło do uszkodzenia rurociągu gazowego.

Ewakuowano mieszkańców z okolicznych budynków i wstrzymano ruch na ulicy. – „Autobusy linii 47 kursują objazdem przez Północną, Kosmowskiej i Koncertową” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.