Wyciągnęli z autobusu, pobili i okradli. Kto rozpoznaje sprawców?

68 793031

Mieszkaniec powiatu lubelskiego w autobusie został zaatakowany przez trzech nieustalonych dotychczas sprawców, siłą wyciągnięty na przystanek, a tam pobity i okradziony. Do rozboju doszło w ubiegły czwartek około godziny 3.45 nad ranem.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń do rozboju doszło około godz. 03: 45. Pokrzywdzony mężczyzna, mieszkaniec powiatu lubelskiego, jechał autobusem w kierunku ul. Żeglarskiej.

Jeszcze podczas jazdy został zaczepiony przez trzech nieznajomych mężczyzn, którzy wykorzystując zatrzymanie autobusu na przystanku „Klub Jeździecki 02” siłą wyciągnęli go na zewnątrz. Tam zaczęli go bić i kopać po całym ciele, a następnie dokonali kradzieży portfela z pieniędzmi oraz telefonu.

Autobus miał monitoring, który nagrał rozbójników. Mundurowi zdecydowali się opublikować zdjęcia ich twarzy prosząc o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

– Zabezpieczyliśmy nagranie z kamer. Osoby, które rozpoznają widniejących na zdjęciach mężczyzn prosimy o kontakt z policją – relacjonuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zdjęcie na środku to Jan Pomarański zmieszkujący okolicę starej części Kainowszczyzny, prawdopodobnie Towarowej