Wybory 2020. Lublin. Zmiana siedzib 22 lokali wyborczych. Sprawdź, gdzie głosujesz

cisza wyborcza głosowanie wybory
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wybory 2020. 28 czerwca odbędą się wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nastąpiła zmiana lokalizacji 22 siedzib obwodowych komisji wyborczych na terenie Lublina.

W nadchodzących wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020, które odbędą się 28 czerwca, zmianie uległy 22 siedziby obwodowych komisji wyborczych.

Zmiany lokali wyborczych Lublin 28.06.2020 r. page 001
Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych w Lublinie
Zmiany lokali wyborczych Lublin 28.06.2020 r. page 002
Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych w Lublinie

„Zmiany wynikają z braku zgody dotychczasowych dysponentów lokali na udostępnienie pomieszczeń na cele wyborów lub ze względów sanitarnych w kontekście trwającej epidemii” – mówi Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Lokalizację siedzib komisji wyborczych można sprawdzić poprzez aplikację Geoportal www.geoportal.lublin.eu, wybierając z menu głównego serwis map wyborczych lub poprzez stronę internetową Państwowej Komisji Wyborczej: www.wybory.gov.pl.

Siedzibami komisji wyborczych będzie m.in. 39 budynków przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin. W tych placówkach w poniedziałek (29 czerwca) zajęcia będą zawieszone, a przedszkola wyłączone z pracy. Pomieszczenia, w których znalazły się lokale wyborcze, zostaną tego dnia zdezynfekowane przed ponownym przyjęciem dzieci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.