Wybory 2020. Lublin. Zmiana siedzib 22 lokali wyborczych. Sprawdź, gdzie głosujesz

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wybory 2020. 28 czerwca odbędą się wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nastąpiła zmiana lokalizacji 22 siedzib obwodowych komisji wyborczych na terenie Lublina.

W nadchodzących wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020, które odbędą się 28 czerwca, zmianie uległy 22 siedziby obwodowych komisji wyborczych.

Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych w Lublinie
Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych w Lublinie

„Zmiany wynikają z braku zgody dotychczasowych dysponentów lokali na udostępnienie pomieszczeń na cele wyborów lub ze względów sanitarnych w kontekście trwającej epidemii” – mówi Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Lokalizację siedzib komisji wyborczych można sprawdzić poprzez aplikację Geoportal www.geoportal.lublin.eu, wybierając z menu głównego serwis map wyborczych lub poprzez stronę internetową Państwowej Komisji Wyborczej: www.wybory.gov.pl.

Siedzibami komisji wyborczych będzie m.in. 39 budynków przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin. W tych placówkach w poniedziałek (29 czerwca) zajęcia będą zawieszone, a przedszkola wyłączone z pracy. Pomieszczenia, w których znalazły się lokale wyborcze, zostaną tego dnia zdezynfekowane przed ponownym przyjęciem dzieci.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.