Wszedł na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Swój wizerunek zobaczył w internecie

45-latek odpowie za znieważenie pomnika Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku | fot. KPP Kraśnik

Dzięki publikacjom wizerunku w mediach, udało się namierzyć mężczyznę, która wszedł na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Mężczyzna sam zgłosił się na policję.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych do Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku zgłosił się 45-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna oznajmił, że jest on tą osobą, która jest poszukiwana przez funkcjonariuszy w związku z wydarzeniem, jakie miało miejsce 24 sierpnia przy ul. Balladyny w Kraśniku.

Wówczas nieznany mężczyzna wszedł na pomnik Ofiar katastrofy smoleńskiej i usiadł na barkach posagu śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Postępowanie w sprawie znieważenia pomnika wszczęli kraśniccy policjanci, zaś wizerunek sprawcy został opublikowany na stronie kraśnickiej policji oraz w mediach.

Mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia co do swojego zachowania. – Mężczyźnie został postawiony zarzut dotyczący znieważenia pomnika. Został zwolniony do domu, a sprawa została przekazana do prokuratury celem zastosowania środka karnego – mówi Janusz Majewski, rzecznik kraśnickiej policji.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ależ wściekły kraśniczaninie! Kogoś pod wpływem emocji, szczególnie tych negatywnych ciężko jest odebrać poważnie, a jeszcze trudniej z taką osobą współpracować.

  2. Tłuki z Kraśnickiej policji. Ile złego narobili i spraw umorzyli (między innymi o pobicie zbiorowe + kradzież… ze świadkami). Banda DEBILI! Prokuratura ich powinna sprawdzić.