Wszedł na dach i chciał z niego skoczyć. Wcześniej nałykał się leków [FOTO]

39557873 2007141112740290 7875445393373265920 n
Chciał skoczyć z dachu kamienicy przy ul. Ogrodowej w Lublinie | fot. czytelniczka Justyna

Nocna interwencja służb ratunkowych przy ul. Ogrodowej w Lublinie zakończyła się ocaleniem desperata przed próbą samobójczą. Wcześniej nałykał się jakichś leków.

W niedzielę około godz. 22.20 służby ratunkowe otrzymały informację o desperacie, który chciał popełnić samobójstwo przy ul. Ogrodowej w Lublinie. Pobudzony mężczyzna wszedł na dach 3-piętrowej kamienicy i groził, że skoczy.

Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego i straż pożarna, która rozłożyła na ziemi skokochron. Na miejsce pracował także policyjny negocjator, który nawiązał kontakt z desperatem. Po dłuższej rozmowie mężczyzna został sprowadzony na dół i przetransportowany do szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie.

– Desperatem okazał się być 31-letni mężczyzna, który twierdził, że przed wejściem na dach zażył dużą ilość leków. W czasie interwencji był bardzo pobudzony – informuje Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Mężczyzna znajdował się pod działaniem środków odurzających. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia m.in. w jaki sposób mężczyzna dostał się na dach budynku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.