Wszedł do sklepu z nożem w ręku i zastraszył ekspedientkę. Ukradł dwie butelki alkoholu

alkohol
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Akcja policjantów pozwoliła w niespełna trzy godziny od napadu na sklep zatrzymać sprawcę. Okazał się nim być 16-latek, który z nożem w ręku zastraszył ekspedientkę i ukradł dwie butelki alkoholu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 11.40 w sklepie sieci Stokrotka przy ul. Godebskiego w Lublinie. Do sklepu z alkoholem wszedł młody mężczyzna, który trzymał w ręku nóż. Przeszedł przez ladę i zastraszył ekspedientkę, przykładając jej nóż do gardła. Kobieta uciekła ze sklepu do sąsiadującej drogerii, gdzie się schroniła.

Młody mężczyzna, wykorzystując nieobecność ekspedientki, ukradł dwie butelki drogiego alkoholu i wyszedł ze sklepu. Przed sklepem próbował wsiąść do taksówki, jednak kierowca widząc nóż, szybko odjechał. Napastnikowi pozostało więc uciekać pieszo.

Jak ustalili policjanci, sprawca napadu oddalił się w kierunku miasteczka akademickiego. Szybkie działania policjantów doprowadziły do jego zatrzymania. Wpadł w ręce mundurowych, kiedy wchodził do Lidla przy ul. Nadbystrzyckiej.

Sprawcą okazał się 16-letni mieszkaniec gminy Niemce. Z uwagi na wiek będzie odpowiadał jako nieletni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.