Wracają loty z Lublina do Gdańska. Nad polskie morze dwa razy w tygodniu

Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku
Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku | fot. Krzysztof Wiśniewski / Port Lotniczy Lublin

Dobra wiadomość dla chcących szybko dostać się nad polskie morze. Od soboty wraca lotnicze połączenie z lotniska Port Lotniczy Lublin do Gdańska. Nad polskie morze polecimy dwa razy w tygodniu.

Samolotem z Lublina do Gdańska

Po zimowej przerwie wracają loty z Lublina nad polskie morze. Loty ruszają od soboty, 16 marca 2024 r. Do Gdańska polecimy w marcu w poniedziałki i soboty. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że od kwietnia samoloty będą latały w poniedziałki i czwartki. Rejsy będą obsługiwane przez Ryanair, bilety są dostępne na stronie przewoźnika.

„Loty do Trójmiasta w sezonie letnim z naszego lotniska już wieloletnia tradycja. Bardzo się cieszę, że również w tym roku będzie można skorzystać z dogodnego i najszybszego połączenia do Gdańska. Dla mieszkańców naszego regionu to okazja do wypoczynku nad Bałtykiem i zwiedzenia Trójmiasta, od zawsze przyciągającego turystów” – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

W sobotę samolot wyląduje na lubelskim lotnisku o godz. 12:15. Z powrotem wystartuje o godz. 12:40, by na gdańskim lotnisku wylądować o godz. 13:50. W przypadku poniedziałkowych lotów to wylot z Gdańska zaplanowano o godz. 10:00, a z Lublina o godz. 11:40. Ceny biletów rozpoczynają się od 190 zł. Należy wziąć pod uwagę, że mogą zmieniać się z godziny na godzinę, a różnice bywają spore.

Zobacz także: Samolot nad Lublinem. Krąży w okolicy lotniska. Niepokoi mieszkańców. Znamy przyczynę

Lotnisko szykuje się do wakacji

W tym roku oferta lotów wakacyjnych z Portu Lotniczego Lublin jest wyjątkowo bogata. Wśród kierunków znalazły się m.in. Antalya (Turcja, od 28 kwietnia, a w sezonie 5 razy w tygodniu), Burgas (Bułgaria), Gdańsk, Hurghada (Egipt), Monastyr (Tunezja), Rodos (Grecja), Split (Chorwacja).

Port Lotniczy Lublin oferuje również regularne połączenia z Bergamo (Włochy), Londynem (z dwoma przewoźnikami: Ryanair i Wizzair), Warszawą (5 razy w tygodniu od końca marca).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.