Samolot LOT-u nad Lublinem. Krąży w okolicy lotniska. Niepokoi mieszkańców. Znamy przyczynę

92818362 2983595255017150 5379049507168190464 o
Największy samolot transportowy świata Antonow An-225 Mrija nad Lublinem | fot. Paweł Luk

W sobotni poranek od jakiegoś czasu w okolicy lubelskiego lotniska krąży samolot pasażerski. O sprawie informują nas czytelnicy, min. Sławek. Z tego co wiemy, samolot należy do Polskich Linii Lotniczych Lot. Sytuacja wygląda tak jakby samolot nie mógł wylądować. Wyjaśnienie poniżej.

Samolot linii lotniczych LOT – wykonuje okrążenia nad Lublinem

Osoby mieszkające przy lotnisku, a także wytrawni obserwatorzy mają dziś wyjątkowe widowisko. Samolot krążący od sobotnich godzin porannych nad Lublinem, wykonuje loty szkoleniowe. Nie jest to związane z żadną sytuacją nadzwyczajną bądź awarią.

Loty tego typu bardzo często odbywają się na lubelskim lotnisku, ponieważ natężenie lotnicze na nim jest dużo mniejsze niż np. w Warszawie, a to stwarza komfortowe warunki dla załogi do doskonalenia technik pilotażu.

To już, kolejna taka sytuacja w niedalekim odstępie czasu w tym roku. Więc uspokajamy, wszystko funkcjonuje jak należy i nie ma powodu do obaw.

ZOBACZ TAKŻE: Amerykański samolot wojskowy Boeing E-3A Sentry krążył nad regionem. Smugi kondensacyjne nad Lubelszczyzną [ZDJĘCIA]

Samolot krąży nad Lublinem
Samolot na radarze, krąży nad Lublinem
Samolot Lot nad Lublinem
Samolot Lot-u nad Lublinem. Sobota 27.01.2024

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ludzi juz nawet mala chmurka na niebie niepokoji,tak media nakrecaja to co sie dzieje w europie.

  2. Krąży bo nowi piloci gdzieś muszą się szkolić,wybrano Lublin bo tu jest spokojniejsze niebo i na lotnisku szybciej można lądowac niż w Warszawce..Embrajerek w sam raz dla nowych areptów latania..

  3. Super, a na zdjęciu An 225, który już od dawna jest wrakiem. Można było się bardziej wysilić przy ilustracji tego artykułu chyba?

  4. Dajcie zdjęcia embraera 175 jaki u was latał a nie robicie se jaja z an 225 .,A przy okazji mrija jest w 80% odbudowana

  5. To byl lot treningowy, samolot mial sie dobrze, zaloga tez, i wielokrotnie ladowal. Robil tzw Touch and Go😀

  6. A ja się zastanawiam dlaczego samoloty robią smugi na niebie, które długo się utrzymują, a potem nie ma czym oddychać, co to jest. To śmierdzi jak spaliny.

  7. Wiem, że w waszych stronach RZETELNOŚĆ pojmuje się inaczej, ale zmieńcie to zdję ie. Wstawcie AN 2, a nie samolot który przypomina o tym, że nie lata. Czy ktoś w redakcji nie ma fotki in ej B737, 787 tylko manipulacja, jak zawsze?