Wpadł na kradzieży ekspresu do kawy. Policjanci udowodnili 20-latkowi liczne kradzieże perfum i złotego łańcuszka

Ekspres do kawy parzący espresso w filiżance
Ekspres do kawy parzący espresso w filiżance | fot. Adobe Stock

20-latek wpadł na gorącym uczynku podczas próby kradzieży ekspresu do kawy z jednego z marketów na terenie Lublina. Policjanci udowodnili mieszkańcowi naszego miasta liczne kradzieże perfum i złotego łańcuszka.

Seria kradzieży 20-latka

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Policjanci zatrzymali 20-latka, po tym, jak próbował ukraść ze sklepu ekspres do kawy. Próbę kradzieży udaremnił pracownik ochrony, który ujął złodzieja.

„Mężczyzna był już wcześniej typowany przez operacyjnych z 4. komisariatu do szeregu kradzieży perfum w drogeriach oraz złotego łańcuszka” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci w trakcie czynności udowodnili mu łącznie 14 czynów, a straty oszacowano na blisko 20 tysięcy złotych. Mieszkaniec Lublina wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.