WOŚP 2020 Lublin: program i koncerty. Co będzie się działo podczas finału w Lublinie?

GERHAND 7
Zbiórka pieniędzy WOŚP w Lublinie | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

WOŚP 2020 w Lublinie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 28. Finał WOŚP Lublin odbędzie się w niedzielę 12 stycznia w budynku Centrum Kultury. Zobacz, co będzie się działo tego dnia w naszym mieście!

WOŚP 2020: cel zbiórki

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jednoczy Polaków. Hasło 28. Finału brzmi: „Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Zebrane środki zostaną przeznaczone „na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji”.

WOŚP 2020 w Lublinie: koncerty, program wydarzeń

W tym roku 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie odbędzie się w budynku Centrum Kultury przy ul. Peowiaków, gdzie powstała scena koncertowa. Na ulice wyjdzie ponad setki kwestujących wolontariuszy, w sztabach zasiądę setki kolejnych ochotników, skupionych w sześciu niezależnie działających sztabach WOŚP w Lublinie. W województwie lubelskim przez całą niedzielę będzie działać 75 sztabów.

Podczas finału w Centrum Kultury w Lublinie odbędą się liczne koncerty, występy taneczne, a ponadto: rejestracja potencjalnych dawców szpiku (DKMS), profilaktyka oraz pokazy medyczne IMFSA, animacje dla najmłodszych, strefa gamingowa, pokazy sztuk walki, fotobudka, licytacje, pokazy wozów strażackich oraz pogotowia ratunkowego i wiele, wiele innych.

Atrakcje lubelskiego finału zaplanowano na dwóch scenach: wewnętrznej (godz. 10-17.30) i zewnętrznej (godz. 17-21). Pełny i aktualny program niedzielnych wydarzeń WOŚP w Lublinie znajdziecie na facebookowej stronie WOŚP Lublin oraz wydarzenia Finał WOŚP Lublin 12.01.2020.

Wydarzenia organizowane w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie znajdziesz na kolejnych stronach.

Następna strona >>>

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.