WORD: Darmowe szkolenie z doskonalenia techniki jazdy. Wystarczy zdać prawo jazdy

000857
Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie

WORD Lublin postanowił „zasponsorować” pierwszym 750 kierowcom, którzy zdadzą egzamin na prawo jazdy godzinny kurs z doskonalenia techniki jazdy.

Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Kierowców w Lublinie rozpoczął akcję „Bezpieczny młody kierowca”. Akcja trwa do 2 lipca do listopada i jest kierowca no świeżo „upieczonych” kierowców. Na czym ona polega?

Każdy kto w tym czasie zda państwowy egzamin na prawo jazdy w WORD Lublin, otrzyma bon o wartości 150 złotych na godzinny kurs doszkalający z techniki jazdy w trudnych warunkach.

Ilość miejsc jest ograniczona, bo WORD zasponsoruje tylko 750 pierwszym osobom. – W poniedziałek (w pierwszy dzień trwania akcji – przyp. red.) taki bon otrzymało 20 osób – mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD Lublin.

Taki bon będzie możliwy do wykorzystania w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej w Lublinie. Na godzinnym kursie młodzi kierowcy nauczą się m.in. prawidłowej techniki za kierownicą. W części praktycznej pokonają „test łosia, polegający na ominięciu prawidłowo przeszkód znajdujących się na torze.

Szkolenia będą finansowane przez WORD ze środków przeznaczonych na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.