Wola Blizocka: Samochód zderzył się z łosiem. Kierowca trafił do szpitala

68 95717

19-letni kierowca jadąc swoim bmw zderzył się z łosiem. Masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i omal nie wpadło do jego wnętrza. Kierowca trafił do szpitala.

Do tej groźnej kolizji doszło dzisiaj tuż po godzinie 6 rano w miejscowości Wola Blizocka na drodze krajowej nr 48. Przed jadące bmw wbiegł nagle łoś. Kierowca nie zdołał uniknąć zderzenia. W jego wyniku masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i omal nie wpadło do jego wnętrza. Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu.

Kierujący nim 19-latek z powiatu parczewskiego z niegroźnymi urazami trafił do szpitala gdzie pozostał na obserwacji. Mężczyzna był trzeźwy. W wyniku zderzenia łoś padł.

(źródło: policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.