Wojsławice: Mimo zakazu kąpieli wszedł do stawu. 23-latek utonął

68 111304

W czwartek wyłowiono zwłoki ze stawu rekreacyjnego w miejscowości Wojsławice Kolonia (pow. chełmski). Jak się okazało był to 23-letni mieszkaniec gminy Wojsławice.

 

Ze zgłoszenia, które otrzymała w czwartek policja wynikało, że ciało znajduje się w wodzie stawu w miejscowości Wojsławice Kolonia. Skierowani na miejsce strażacy wyłowili je z wody. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

 

Policjanci ustalili tożsamość zmarłego, był to 23-letni mieszkaniec gminy Wojsławice. Mimo zakazu kąpieli, mężczyzna znalazł się w wodzie. Jego ciało zostało zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej celem wykonania sekcji zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.