Woda zalała przejście podziemne pomiędzy dwoma peronami

Zalane przejście podziemne pod torami na stacji Lublin Północny
Zalane przejście podziemne pod torami na stacji Lublin Północny | fot. czytelniczka Eliza

Tunel pod stacją PKP Lublin Północny od kilku dni jest dla pasażerów prawdziwą wodną pułapką. Wszystko przez wodę, która zalała podziemne przejście pod torami.

Przejście podziemne PKP pod wodą

Nie radzimy korzystać z przejścia podziemnego na stacji Lublin Północny leżącej na terenie dzielnicy Tatary. Aby dostać się na peron lepiej przejść przez tory, bo tunel tonie w wodzie. Zresztą, to nie pierwszy raz zalewa to przejście.

„To nie zdjęcia z serialu Wielka Woda, tylko przejście podziemne pod torami na stacji kolejowej Lublin Północny” – napisała czytelniczka Eliza z prośbą o interwencję w sprawie zalanego tunelu. Woda w przejściu podziemnym między peronami sięga za kostki.

Postanowiliśmy skontaktować z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi, do których należy stacja kolejowa, czy temat zalania przejścia jest im znany i kiedy woda zostanie wypompowana.

„Służby techniczne sprawdzają przyczynę zalania w przejściu podziemnym na stacji Lublin Północny. Jednocześnie usuwana jest woda. Możliwe jest dojście do peronów drogą naziemną. Do momentu usunięcia wody, prosimy pasażerów o korzystanie z chodnika od strony ul. Gospodarczej” – mówi Anna Znajewska-Pawluk z zespołu prasowego PKP PLK.

Zalane przejście podziemne pod torami na stacji Lublin Północny
Zalane przejście podziemne pod torami na stacji Lublin Północny | fot. czytelniczka Eliza

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech zlikwiduje i zniknąć starego budynku dworca Lublin Północny też przejscia podziemne nie jest mi potrzebne.Wystarczy przejście przez tory i zbuduj drugi peron.