Włamał się do sklepu. Ukradł drogi alkohol i papierosy. Policja publikuje wizerunek złodzieja

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Komisariatu III w Lublinie poszukują sprawcy włamania do jednego ze sklepów spożywczych. Mężczyzna ukradł drogi alkohol i papierosy.

Do kradzieży doszło na początku listopada na terenie Lublina. Sprawca uszkadzając drzwi wejściowe dostał się do sklepu spożywczego. Mężczyzna penetrując półki sklepowe dokonał kradzieży różnego rodzaju towarów m.in. drogiego alkoholu i papierosów. Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniu proszone są o kontakt z III komisariatem policji w Lublinie tel. (81) 535 58 00 adres: Lublin, ul. Władysława Kunickiego 42 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Policjanci poszukują sprawcy włamanie do sklepu spożywczego | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.