Włamał się do samochodu i ukradł laptopa, portfel i walizkę. Kto rozpoznaje złodzieja?

Mężczyzna zaparkowanego samochodu przy ul. Bronowickiej | fot. KMP Lublin

Mężczyzna włamał się do Jeepa zaparkowanego na ul. Bronowickiej. Policja opublikowała nagranie, prosząc o kontakt osoby, które rozpoznają sprawcę.

Do zdarzenia doszło na początku lipca, ale policja dopiero teraz zdecydowała się na upublicznienie nagrania. Do zaparkowanego samochodu marki Jeep przy ul. Bronowickiej włamał się nieznany dotąd mężczyzna.

Złodziej ukradł znajdującego się w pojeździe laptopa, słuchawki, portfel, skrzynki na listy oraz walizkę podróżną z zawartością odzieży. Pokrzywdzony oszacował starty na kwotę ponad 9000 zł.

Sprawcę zarejestrowały kamery zamontowane na budynku na terenie, gdzie był zaparkowany samochód. Policja opublikowała nagranie, licząc, że być może ktoś rozpozna uwiecznionego na nim mężczyznę.

Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu tel.: (81) 535-46-61 lub 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Nagranie z momentu kradzieżyKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. myślę, że ten pustak z psem jest na tyle charakterystyczny, że już pewnie czeka na otwarcie prokuratury, coby poddać się dobrowolnie… IDIOT