Włamał się do mieszkania byłej partnerki i pociął jej rzeczy, bo… się zdenerwował

nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nawet do 5 lat pozbawieni wolności grozić 30-letniemu mężczyźnie, który włamał się do mieszkania byłej partnerki i zniszczył jej rzeczy, tnąc je i uszkadzając.

Informację o tym zdarzeniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej otrzymali w weekend. Ze zgłoszenia wynikało, że były partner zgłaszającej pod jej nieobecność wszedł do jej domu przez otwarte drzwi balkonowe, a następnie dokonał zniszczenia wyposażenia mieszkania oraz rzeczy osobistych.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który ujawnił porozrzucane i pocięte ubrania i bieliznę, zniszczone kwiatki, obuwie, żarówki oraz poniszczone meble. Poszkodowana wstępnie oceniła wartość poniesionych strat na kwotę co najmniej 3 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali sprawcę tego zamieszania. Okazał się nim być 30-latek, który rozpytany na okoliczność zdarzenia, przyznał się do winy. Wyjaśnił funkcjonariuszom, że się po prostu zdenerwował.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, wkrótce stanie przed obliczem sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.