Włamał się do marketu i schował między regałami. Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

68 139611
Włamał się do marketu na terenie Kraśnika | fot. KPP Kraśnik

Trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi 45-letni mieszkaniec Kraśnika, który włamał się do jednego z marketów na terenie miasta. Mężczyzna na widok policjantów schował się między regałami.

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z marketów w Kraśniku. Policjanci o włamaniu na sklepu zostali powiadomieni przez agencję ochrony, która sprawuje nadzór nad placówką handlową. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policyjny.

Policjanci zauważyli wybitą szybę w wejściu do sklepu a wewnątrz mężczyznę, który usiłował wyjść i uciec. Na widok policjantów włamywacz cofnął się do wewnątrz marketu. Funkcjonariusze weszli do sklepu przez wybitą szybę i rozpoczęli poszukiwanie sprawcy, który starał ukryć się pomiędzy regałami.

Włamywacz został obezwładniony i zatrzymany w momencie, gdy wspinał się na jeden z regałów by się tam skryć. Sprawcą okazał się być 45-letni mieszkaniec Kraśnika, dobrze znany policjantom z kradzieży sklepowych i innych wybryków.

Do wyniesienia przygotował już towar w postaci artykułów spożywczych, przemysłowych alkoholu i papierosów. Straty spowodowane działaniem włamywacza wycenione zostały na kwotę ponad 13 tys. złotych.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. Za dokonanie włamania grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.