Wjechała porsche do środka żłobka. Kobieta pomyliła gaz z hamulcem

porsche w srodku zlobka lublin
Kobieta wjechała porsche do środka żłobka przy ul. Strzeszewskiego w Lublinie | fot. czytelnik Bartosz

Kierująca porsche pomyliła gaz z hamulcem i wjechała do środka budynku żłobka przy ul. Strzeszewskiego w Lublinie. Na miejscu są już strażacy i policja.

Wjechała do żłobka

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (15.01) około godz. 16:30 na ul. Strzeszewskiego w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o tym, że do środka budynku żłobka wjechał samochód. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letnia kobieta kierująca samochodem marki Porsche pomyliła gaz z hamulcem, w wyniku czego z impetem uderzyła w witrynę budynku, po czym wjechała do jego środka. Na szczęście w chwili zdarzenia nikogo w pomieszczeniu nie było.

Przeprowadzone przez policjantów badanie wskazało, że 52-latka była trzeźwa. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Aktualizacja: Żłobek, do którego wjechało porsche, zamknięty do odwołania. Ostatnie dziecko opuściło salę żłobka kilka minut wcześniej

ZDJĘCIA

Kobieta wjechała w żłobek w Lublinie
Kobieta wjechała w żłobek w Lublinie | fot. nadesłane
Kobieta wjechała porsche do środka żłobka przy ul. Strzeszewskiego w Lublinie
Kobieta wjechała porsche do środka żłobka przy ul. Strzeszewskiego w Lublinie | fot. nadesłane
Porsche w środku przedszkola
Porsche w środku żłobka | fot. czytelnik Bartosz
Porsche przed żłobkiem
Porsche przed żłobkiem | fot. czytelnik Bartosz
Uszkodzenia porsche po wjechanie w budynek przedszkola
Uszkodzenia porsche po wjechanie w budynek żłobka | fot. czytelnik Bartosz

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pomyliła kokę z mąką! To automat ! Jak można pomylić pedały ?? Ktoś jej d chroni.

  2. hulajnoge bym jej poprostu dał zamiast porsche i tyle , chlop zarobił a ona się pcha za kierownicę lansować się jak jeździć się nie potrafi , dobrze że żadnemu dziecku się nic nie stało.