Wizz Air szuka pracowników w Lublinie. Rekrutacja w przyszłym tygodniu

FA 6172 version 1 e1471416756823

Jeśli marzy wam się kariera w branży lotnictwa, to za tydzień będziecie mieli okazję wziąć udział w odbywającej się w Lublinie rekrutacji do Wizz Air.

W połowie września Wizz Air otworzył bazę w Porcie Lotniczym Lublin, gdzie stacjonuje airbus A320. To jedna z sześciu baz Wizz Air w Polsce.

Przewoźnik po raz kolejny szuka pracowników w Lublinie. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się we wtorek 23 sierpnia w hotelu Mercure przy Al. Racławickich w Lublinie. Wszyscy zainteresowani muszą przynieść swoje CV w języku angielskim i dwie fotografie – sylwetki i portret.

Aby znaleźć zatrudnienia w Wizz Air należy spełnić odpowiednie warunki. Trzeba mieć skończone osiemnaście lat i wykształcenie co najmniej średnie. Kobiety muszą mieć minimum 165 cm wzrostu, a mężczyźni 175 cm. Głównym warunkiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie. Trzeba mieć też ważny paszport jeszcze przez minimum sześć miesięcy.

Osoby posiadające tatuaże lub piercing w miejscach, których nie uda przykryć się mundurem nie będą brane pod uwagę. Trzeba również umieć pływać. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta.

Przewoźnik zapewnia niezbędne szkolenia. Ponadto oferuje bardzo dobre wynagrodzenie.

(fot. Wizz Air)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.