Wirtualny networking, konsultacje z pracodawcami. 13 kwietnia odbędą się Dni Kariery

Dni Kariery 2021
Dni Kariery 2021

Dni Kariery to nie tylko niesamowita okazja do pozyskania idealnego pracownika, ale również wykreowania swojego wizerunku wśród studentów i absolwentów.

Dni Kariery 13 kwietnia

Dni Kariery od ponad 25 lat tworzą platformę, która łączy świat akademicki z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Ze względu na sytuację epidemiologiczna w Polsce wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się ONLINE.

13 kwietnia chcemy, aby uczestnicy mieli możliwość znalezienia pracy, praktyk lub staży w Lublinie! Najlepsi pracodawcy z Lublina i TY! Gdziekolwiek jesteś.

Data: 13.04.2021

Godziny: 9:00-16:00

Dołącz do naszego wydarzenia, pobierz bilet na wirtualne wydarzenie i wykorzystaj możliwości na swoją karierę na https://dnikariery.pl

Sprawdź ofertę pracodawców, zapisz się na prelekcje oraz konsultacje i bądź na bieżąco! Jak będzie wyglądać wydarzenie?

Informacyjne prezentacje firm

Nie wiesz czy w danej firmie znajdziesz wymarzone możliwości? A może chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy? To jest okazja specjalnie dla Ciebie, aby bliżej poznać miejsce swojej przyszłej pracy! Podczas godzinnej prezentacji dowiesz się czym firma się zajmuje oraz jakie możliwości rozwoju posiada.

Konsultacje z firmą

Chcesz indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami danej firmy na temat ofert pracy? Konsultacje są dla Ciebie idealną możliwością zapoznania się z ogłoszeniami firmy oraz porozmawianie z rekruterem na temat procesu rekrutacyjnego.

Nasze wydarzenie to możliwości na:

  • spotkanie się z pracodawcami i zdobycie informacji na temat ścieżek kariery w największych polskich firmach
  • poznanie obecnej sytuacji na rynku pracy
  • zdobycie informacji na temat kompetencji i umiejętności, które są wymagane na konkretnych stanowiskach
  • skorzystanie z porad naszych doradców w sprawie Twojego CV

———-

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Jako Twoi rówieśnicy najlepiej znamy Twoje potrzeby i chcemy, abyś mógł wykorzystać możliwości na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównanie wielu ofert i wybranie tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

———-

Dni Kariery wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny.  Jako najstarsze targi pracy w Polsce chcemy działać na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich.

———-

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC, największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.