Wirtualna rzeczywistość w zasięgu ręki. Pierwszy w Polsce interaktywny symulator 9D w formie Oculus!

Wirtualna rzeczywistość w zasięgu ręki? Czemu nie! Symulator wyposażony w platformę obrotową 360 stopni i hełm oculus. Stworzony dla osób wymagających znudzonych szarą rzeczywistością, to właśnie dzięki niemu przeniesiesz się w świat fantazji wirtualnego świata gdzie doświadczysz niezapomnianych wrażeń i wielu emocji.

Symulator  9D VR to nowoczesna technologia wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie wyposażone jest w platformę obrotową 360 stopni i hełmu oculus, dzięki któremu wyświetlany film, bajka jest prawdziwie realnym światem którego możemy doznać.

Grupowa rozrywka

13035691_998676046853395_81676432_oTo świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w gronie najbliższych. Urządzenie posiada 2 ekrany, zapewniając tym samym widzenie stereoskopowe, dzięki któremu wyświetlany film, bajka jest tak prawdziwie przekazany – odbierany jak gdyby oglądający przeniósł się do środka danego filmu – bajki i brał w nim czynny udział. Wkręćcie się w VR i zabierzcie znajomych na wspólne przygody. W zabawie jednocześnie może brać udział do 3 osób.

9D VR stworzony dla osób wymagających znudzonych szarą rzeczywistością, to właśnie dzięki niemu można przenieść się w świat fantazji wirtualnego świata gdzie doświadczy się niezapomnianych wrażeń i wielu emocji.

O co w tym chodzi?

Wirtualna rzeczywistość
Zastanawialiście się kiedyś jak to jest znaleźć się w kosmosie? Jak to jest móc latać? Może ciekawiło Was, jak zachowalibyście się stając oko w oko z Waszym największym lękiem? Zmierz się ze swoimi lękami już dziś!

Czego możecie się spodziewać?

Przejażdżka rollercoasterem
Niesamowicie realne doznania sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwej kolejce, zmierzysz się ze swoim lękiem wysokości, a Twój błędnik oszaleje.

Symulator wyścigów
Świetna zabawa nie tylko dla miłośników motoryzacji. Weź udział w wyścigu rajdowym i poczuj się jak zawodowy kierowca.

Brak ograniczeń
Wirtualna rzeczywistość przekracza wszelkie granice. Wkrótce spróbujesz wszystkiego o czym zamarzysz, a nieosiągalne niegdyś doznania teraz znajdą się w zasięgu Twojej ręki.

Bezpieczeństwo zabawy

Wyposażone w platformę obrotową 360 stopni i hełmu typu oculus, wirtualna rzeczywistość kina bez projektora, bez ekranu oraz dużego systemu siedzeń. Dzięki temu frajda z zabawy jest jeszcze większa!

Gdzie nas znaleźć?

Symulator kina 9D możemy spotkać w centrum handlowym Lublin Plaza, przy tylnym wyjściu, obok dawnej szatni. Honorujemy różnego rodzaju zniżki, więcej informacji przy naszym stanowisku.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę EDI GAMES

GAMES(1)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.