Wiemy, kto wykona koncepcję nowego stadionu żużlowego w Lublinie

Stadion żużlowy Z5 przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie
Stadion żużlowy Z5 przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie | fot. UM Lublin

Kto wykona koncepcję nowego stadionu żużlowego w Lublinie? Dzisiaj został rozstrzygnięty przetarg na to zadanie. Wygrała go poznańska firma Kavoo Invest.

Nieco wcześniej, niż zapowiadał to prezydent miasta Krzysztof Żuk rozstrzygnięto przetarg na wykonanie „wielobranżowego projektu koncepcyjnego oraz programu funkcjonalno-użytkowego dla przebudowy stadionu piłkarsko-żużlowego przy al. Zygmuntowskich 5 na stadion żużlowy”.

Mamy już wykonawcę koncepcji nowego stadionu żużlowego. Zapowiadałem rozstrzygnięcie przetargu do końca miesiąca, udało się nieco szybciej. Oczekujemy od wyłonionej firmy przedstawienia koncepcji do końca roku” – komentuje Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Przypomnijmy, że do przetargu stanęło czterech oferentów. Oferta z najniższą ceną opiewała na 200 490,00 zł brutto, a oferta z najwyższą ceną wynosiła 612 294,00 zł brutto.

Wszystkie oferty przeanalizowała komisja przetargowa i wybrała najkorzystniejszą z nich. Za taką została uznana oferta złożona przez poznańską firmę Kavoo Invest, która swoje prace wyceniła na kwotę 368 850,00 zł brutto.

Firma spełniła wszelkie wymogi stawiane w przetargu. Jeśli ze strony innych oferentów startujących w tym przetargu nie będzie odwołań, to umowa na to zadanie zostanie podpisana już w najbliższych dniach.

Koncepcja nowego stadionu żużlowego w Lublinie ma być gotowa do końca roku.

Czytaj więcej o nowym stadionie: Lublin będzie miał nowy stadion żużlowy! Ma pomieścić nawet 20 tys. kibiców

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.