Wiemy, ile osób odwiedziło Skende Shopping w weekend otwarcia

Skende Shopping Lublin
Skende Shopping Lublin

Kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedziło w trzy dni Skende Shopping, nowe centrum handlowe w Lublinie.

 

Od piątku od godziny 10.00, kiedy drzwi Skende Shopping otworzyły się po raz pierwszy, klienci licznie odwiedzali centrum. Chętnie korzystali z promocji przygotowanych przez najemców i brali udział w oferowanych atrakcjach.

 

Duże zainteresowanie wzbudził sobotni koncert. Fani Margaret tłumnie otoczyli scenę, pod którą bawiło się około 1 500 osób. Gwiazda przez ponad godzinę śpiewała swoje największe hity. Nie zabrakło również rozdawania autografów.

 

W niedzielę emocje sięgnęły zenitu, kiedy o godzinie 18.00 rozpoczął się finał loterii – MY PŁACIMY, TY URZĄDZASZ. Przed Skende Shopping ponad 3 000 zgromadzonych osób liczyło na wygraną.

 

– Szczęśliwy los należał do rodziny, która właśnie urządza swoje mieszkanie, a zwycięskie zakupy zrobiła w sklepie IKEA. Pani Marta wraz z mężem długo nie mogli uwierzyć w swoje szczęście i wygraną 40 000 złotych na zakupy w sklepie IKEA – informują organizatorzy.

 

W trakcie trzech dni centrum odwiedziło ponad 73 tysiące osób.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.