Wieczór autorski ekslibrisów Roberta Znajomskiego w kawiarni Creamy Cafe

Ekslibrisy Roberta Znajomskiego
Ekslibrisy Roberta Znajomskiego

Serdecznie zapraszamy na wystawę ekslibrisów Roberta Znajomskiego w kawiarni Creamy Cafe przy ul. Rymwida 8. Wieczór promocyjny odbędzie się 30 listopada 2022 r. o godzinie 17:00.

Ekslibrisy

Robert Znajomski urodził się w 1968 roku w Hrubieszowie. Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zajmował się malarstwem, rysunkiem, grafiką, fotografią, mailartem i ekslibrisami. Był organizatorem kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i uczestniczył w ponad 500 wystawach zbiorowych i projektach artystycznych w Polsce i za granicą.

Ukazał się Album z Ekslibrisami Roberta Znajomskiego, w ramach stypendium Prezydenta miasta Lublina realizacje projektu, za którą był odpowiedzialny syn zmarłego artysty. Album zawiera ekslibrisy powstałe w latach 2004-2020, głównie wykonaną techniką grafiki komputerowej. Album można nabyć na stronie wydawnictwa Werset.

Ekslibrisy prezentowane w albumie powstały w latach 2004–2020. W archiwum domowym zachowało się ich ponad 200. Autor wykonał je techniką własną i techniką komputerową. Ekslibrisy barwne powstały przez obróbkę cyfrową prac plastycznych większego formatu oraz zastosowanie grafiki komputerowej.

Ekslibrisy Roberta Znajomskiego
Ekslibrisy Roberta Znajomskiego
Ekslibrisy Roberta Znajomskiego
Ekslibrisy Roberta Znajomskiego

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.