Widziałeś ten rower? Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie złodzieja

Rower skradziono z bloku przy ul. Jaspisowej w Lublinie | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Złodziej włamał się do bloku i ukradł rower wart około 4 tysięcy złotych. Właściciel dla znalazcy wyznaczył wysoką nagrodę za wskazanie złodzieja lub miejsca, w którym znajduje się rower.

Do kradzieży roweru doszło w nocy ze środy na czwartek w bloku przy ul. Jaspisowej 18 w Lublinie. Nieznany sprawca sforsował drzwi do klatki bloku i ukradł stojący tam rower marki Giant defy 3 o wartości około 4 tys. zł (rower z poniższego zdjęcia).

Rower skradziono z bloku przy ul. Jaspisowej w Lublinie | fot. nadesłane

Właściciel roweru przewidział nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł dla osoby, która pomoże ustalić złodzieja i lokalizację roweru. Sprawa została zgłoszona na policję. Informacje można przekazywać pod nr tel. 697-291-696 lub bezpośrednio policji pod numerem 997.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.