Widząc czerwony odblask zatrzymał auto i uciekł w krzaki. Myślał, że to kontrola policyjna

czerwony odblask noc

Kierujący audi zauważył czerwony element odblaskowy i uznał, że jest to odblask z policyjnej tarczy do zatrzymywania pojazdów. Mężczyzna natychmiast zatrzymał pojazd i wraz z pasażerką ukrył się w krzakach.

 

Do niecodziennej sytuacji doszło ubiegłej nocy w miejscowości Nowogród. Kierujący samochodem marki audi jadąc drogą wojewódzką W-829 zauważył czerwony element odblaskowy i uznał, że jest to odblask z policyjnej tarczy do zatrzymywania pojazdów.

 

Mężczyzna zatrzymał pojazd na poboczu i razem z żoną, która była pasażerką oddalił się z samochodu. Para ukryła się w pobliskich zaroślach. Po około 40 minutach bojąc się wychłodzenia mężczyzna sam zatelefonował i powiadomił o całej sytuacji oficera dyżurnego policji w Łęcznej.

 

Na miejsce został skierowany patrol. Jak ustalono w rejonie interwencji nie było wcześniej żadnego patrolu. Najprawdopodobniej czerwone światło, które mógł zobaczyć 31-latek było odblaskiem słupka prowadzącego.

 

Kierujący był trzeźwy. Jak się okazało 31-letni mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.